13. schůze, 70. hlasování, 3. února 2011, 10:43
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 48 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 98 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 14M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- 0 Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 17M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- N Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- 0 Martin Pecina
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 12M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 3 | 14 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 8 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 4 | 17 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 8 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 12 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 48 | 34 | 98 | 2 | 18 |