13. schůze, 69. hlasování, 3. února 2011, 09:35
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 55 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 86 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 12M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- 0 Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- A David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- A Martin Pecina
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 14M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 4 | 12 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 2 | 9 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 6 | 12 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 5 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 14 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 36 | 86 | 6 | 17 |