9. schůze, 227. hlasování, 17. prosince 2010, 09:16
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 81 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- N David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Petr Gandalovič
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Martin Pecina
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 14 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 6 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 6 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 5 | 1 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 3 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 81 | 27 | 32 | 30 | 30 |