47. schůze, 413. hlasování, 26. března 2002, 14:50
Vládní návrh zákona o obcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 44 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 220 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 11 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 10 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 22 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 16 | 6 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 93 | 30 | 33 | 0 |