46. schůze, 480. hlasování, 13. února 2002, 12:43
Návrh na volbu člena Rady české televize
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 29 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 99 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- M Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- M Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- M Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- Z Pavel Plánička
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- M Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- M Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 21M Omluven: 4)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- M Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 21M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- M Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 6 | 1 | 9 | 4 |
Středočeský | 22 | 2 | 3 | 2 | 14 | 1 |
Jihočeský | 15 | 2 | 6 | 0 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 4 | 2 | 8 | 2 |
Východočeský | 25 | 3 | 6 | 3 | 11 | 2 |
Západočeský | 15 | 2 | 5 | 0 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 8 | 3 | 21 | 4 |
Severomoravský | 38 | 7 | 7 | 1 | 21 | 2 |
Celkem | 200 | 29 | 45 | 12 | 99 | 15 |