46. schůze, 474. hlasování, 13. února 2002, 12:39
Návrh na volbu člena Rady české televize
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 74 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 91 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- M Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- M Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- M Stanislav Křeček
- M Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- M Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- M Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- M Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- M Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- M Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18M Omluven: 4)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- M Václav Grulich
- A Jan Grůza
- M Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 17M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- M Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 1 | 2 | 11 | 4 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 2 | 9 | 1 |
Jihočeský | 15 | 8 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 0 | 2 | 10 | 2 |
Východočeský | 25 | 6 | 2 | 3 | 12 | 2 |
Západočeský | 15 | 8 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 1 | 3 | 18 | 4 |
Severomoravský | 38 | 16 | 2 | 1 | 17 | 2 |
Celkem | 200 | 74 | 7 | 13 | 91 | 15 |