36. schůze, 259. hlasování, 23. května 2001, 14:27
Vládní návrh zákona o státní sociální podpoře
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 80 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 77 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- Z František Španbauer
- A Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 15)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 1 | 2 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 2 | 6 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 6 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 2 | 3 | 15 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 1 | 5 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 13 | 30 | 77 | 0 |