35. schůze, 79. hlasování, 5. dubna 2001, 09:53
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 21 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 112 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 15)
- N Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 10)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 15)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 6 | 14 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 5 | 15 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 2 | 8 | 15 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 7 | 25 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 16 | 17 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 60 | 112 | 7 | 0 |