35. schůze, 68. hlasování, 4. dubna 2001, 17:04
Návrh zákona o myslivosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 46 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 190 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 190 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 11 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 11 | 7 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 19 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 19 | 3 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 90 | 33 | 31 | 0 |