29. schůze, 317. hlasování, 5. prosince 2000, 17:27
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 107 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 23 | 6 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 9 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 39 | 15 | 39 | 0 |