29. schůze, 316. hlasování, 5. prosince 2000, 17:26
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 63 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 9Z Zdržel se: 8)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 14 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 9 | 0 | 8 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 13 | 6 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 17 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 82 | 15 | 40 | 0 |