26. schůze, 753. hlasování, 14. července 2000, 13:07
Zpráva o realizaci Programového prohlášení vlády
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 23 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 108 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- Z Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 23)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 22)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 5 | 4 | 13 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 4 | 7 | 8 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 4 | 2 | 12 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 2 | 6 | 14 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 5 | 8 | 23 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 4 | 8 | 22 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 28 | 41 | 108 | 0 |