25. schůze, 578. hlasování, 30. května 2000, 20:01
inf. předsedy vlády
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 75 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 92 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 1 | 13 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 0 | 16 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 1 | 8 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 1 | 14 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 2 | 17 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 9 | 92 | 24 | 0 |