22. schůze, 895. hlasování, 10. března 2000, 11:23
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 98 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 220 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 1 | 9 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 0 | 4 | 9 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 0 | 11 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 0 | 7 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 4 | 52 | 46 | 0 |