22. schůze, 893. hlasování, 10. března 2000, 11:19
Zákon o informačních systémech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 50 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 4 | 8 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 6 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 0 | 6 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 9 | 4 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 13 | 10 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 11 | 6 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 60 | 50 | 40 | 0 |