17. schůze, 159. hlasování, 20. října 1999, 17:50
Novela zákona o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 47 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 11)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 190 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 230 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 10 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 8 | 6 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 14 | 3 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 11 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 19 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 23 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 98 | 27 | 28 | 0 |