10. schůze, 178. hlasování, 31. března 1999, 20:44
úmluva o zákazu protipěchotních min
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 103 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 70 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 13)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 13)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 2 | 13 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 2 | 13 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 6 | 13 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 4 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 17 | 70 | 10 | 0 |