12. schůze, 144. hlasování, 8. července 1997, 12:51
Smlouva o všeobecném zákazu jader. zkoušek .
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 115 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 68 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 9)
- A Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- 0 Tomáš Březina
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 30 Nepřihlášen: 14)
- 0 Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 30 Nepřihlášen: 13)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 13 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 11 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 3 | 14 | 0 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 3 | 13 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 17 | 68 | 0 | 0 |