120. schůze, 3. hlasování, 5. října 2021, 15:51
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 129 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- 0 František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14M Omluven: 8)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Lukáš Vágner
- A Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 6 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 129 | 0 | 19 | 3 | 49 |