118. schůze, 111. hlasování, 16. září 2021, 11:57
2. doplněk k účasti ozbroj. sil ČR na voj. cvič. v roce 2020
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 85 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 74 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 1 | 2 | 5 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 3 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 0 | 4 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 1 | 4 | 8 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 85 | 2 | 11 | 28 | 74 |