118. schůze, 90. hlasování, 15. září 2021, 18:48
Návrh státního závěrečného účtu ČR za rok 2020
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 24 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 12)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 5 | 2 | 4 | 12 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 2 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 3 | 9 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 2 | 5 | 10 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 2 | 7 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 24 | 38 | 33 | 61 | 44 |