104. schůze, 479. hlasování, 18. června 2021, 10:59
Novela z. o myslivosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 97 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 6 | 2 | 1 | 7 |
Jihočeský | 13 | 8 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 7 | 3 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 1 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 1 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 36 | 17 | 7 | 43 |