79. schůze, 214. hlasování, 27. ledna 2021, 16:48
Informace o čerpání z programu Antivirus A a B
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 41 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 106 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 15)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 14)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 10)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 0 | 1 | 6 | 15 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 0 | 6 | 14 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 0 | 7 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 41 | 4 | 1 | 48 | 106 |