67. schůze, 4. hlasování, 20. listopadu 2020, 13:34
Vl.n.z.o opatřeních k přechodu ČR k nízkouhlíkové energetice
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 75 | Je třeba: 38
A Ano: 27 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 123 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 14)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 11)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 15)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 6)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 19)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 3 | 0 | 5 | 14 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Ústecký | 13 | 2 | 2 | 0 | 2 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 1 | 4 | 11 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 4 | 0 | 1 | 15 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 1 | 2 | 19 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 3 | 7 |
Celkem | 200 | 27 | 15 | 2 | 33 | 123 |