56. schůze, 54. hlasování, 10. července 2020, 11:55
Informace premiéra o pozici vlády k Plánu na podporu oživení Evropy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 126 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 18Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 1 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 126 | 0 | 8 | 24 | 42 |