49. schůze, 239. hlasování, 19. června 2020, 11:20
Novela z. o urychlení výstavby dopravní infrastruktury
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 27 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 67 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 7 | 1 | 9 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 0 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 1 | 9 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 0 | 5 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 0 | 9 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 27 | 61 | 3 | 67 | 42 |