50. schůze, 7. hlasování, 4. června 2020, 12:52
Vyhodnocení průběhu první vlny pandemie koronaviru na území ČR a opatř
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 74 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 3 | 8 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 2 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 3 | 8 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 4 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 74 | 1 | 22 | 62 | 41 |