48. schůze, 35. hlasování, 13. května 2020, 18:59
Vl.n.z. o snížení penále z pojist. na soc. zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 59 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 93 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 14)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 12)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 2 | 0 | 5 | 14 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 0 | 4 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 3 | 0 | 5 | 12 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 1 | 0 | 2 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 0 | 5 | 9 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Celkem | 200 | 59 | 15 | 0 | 33 | 93 |