45. schůze, 238. hlasování, 6. května 2020, 18:05
Vl.n.z.ke zmírnění dopadů epidemie v oblasti ochrany zam.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 19 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 100 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (M Omluven: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 11)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 11)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 5 | 1 | 6 | 10 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 0 | 5 | 4 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 0 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 2 | 0 | 8 | 11 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 0 | 10 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 0 | 6 | 11 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 0 | 1 | 9 |
Celkem | 200 | 19 | 27 | 1 | 53 | 100 |