45. schůze, 61. hlasování, 22. dubna 2020, 14:58
Vl.n.z.o zvl.pravidlech pro výkon povolání lékaře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 103 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 4 | 4 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 4 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 1 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 20 | 15 | 51 | 11 |