41. schůze, 97. hlasování, 11. března 2020, 11:21
Novela z. o hnojivech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 54 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 95 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 10)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 1 | 2 | 11 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 1 | 0 | 10 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 4 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 1 | 0 | 9 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 0 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 54 | 16 | 7 | 95 | 28 |