41. schůze, 40. hlasování, 4. března 2020, 12:54
Novela z. o obecní policii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 20 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 99 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 5 | 3 | 12 | 5 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 6 | 2 | 11 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 6 | 2 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 0 | 12 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 6 | 5 |
Celkem | 200 | 20 | 42 | 10 | 99 | 29 |