40. schůze, 327. hlasování, 13. února 2020, 12:04
Sml. mezi ČR a Mongolskem o zpětném přebírání osob
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 95 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 1 | 10 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 1 | 7 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 95 | 0 | 10 | 52 | 43 |