35. schůze, 353. hlasování, 8. listopadu 2019, 13:38
Vl.n.z. o realitním zprostředkování - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 43 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 4)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 6M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 13 | 3 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 0 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 0 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 12 | 0 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 8 | 1 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 43 | 96 | 5 | 12 | 44 |