17. schůze, 116. hlasování, 24. března 1994, 10:51
Vl.návrh zák.-vlastn.vztahy k bytům
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 88 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 53 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- X Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 16)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 2 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 5 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 5 | 6 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 6 | 7 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 26 | 33 | 53 | 0 |