37. schůze, 5. hlasování, 1. listopadu 2019, 10:28
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 88 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 1 | 9 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 2 | 12 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 1 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 0 | 7 | 8 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 88 | 2 | 11 | 58 | 41 |