37. schůze, 4. hlasování, 1. listopadu 2019, 10:27
Novela z. o státní sociální podpoře
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 8 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 142 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (Z Zdržel se: 17M Omluven: 5)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (Z Zdržel se: 15M Omluven: 8)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 0 | 2 | 17 | 5 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Ústecký | 13 | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 0 | 2 | 17 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 0 | 15 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 1 | 9 | 2 |
Celkem | 200 | 8 | 0 | 9 | 142 | 41 |