34. schůze, 208. hlasování, 25. září 2019, 19:05
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 21 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 3 | 13 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 0 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 0 | 6 | 9 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 1 | 7 | 11 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 6 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 9 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 4 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Celkem | 200 | 21 | 25 | 60 | 58 | 36 |