30. schůze, 1061. hlasování, 21. června 2019, 11:06
Novela z. o léčivech
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 1 | N Ne: 117 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 9Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 11Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- M Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 16Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 9M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 9 | 2 | 8 | 7 |
Jihočeský | 13 | 0 | 9 | 0 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 9 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 11 | 0 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 16 | 0 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 9 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 14 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7 |
Celkem | 200 | 1 | 117 | 5 | 37 | 40 |