30. schůze, 833. hlasování, 5. června 2019, 18:43
Novela z. o podmín. obchod. s povol. na emise skl. plynů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 71 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 7 | 2 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 4 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 1 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 51 | 10 | 51 | 17 |