28. schůze, 160. hlasování, 10. května 2019, 11:12
Novela z. o pojistném na sociální zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 92 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 7 | 1 | 4 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 1 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 0 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 92 | 50 | 5 | 23 | 30 |