27. schůze, 333. hlasování, 27. března 2019, 19:31
Informace vlády o výběrovém řízení na mýtný systém
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 35 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 7 | 5 | 3 | 7 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 3 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 2 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 8 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 8 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 35 | 55 | 48 | 18 | 44 |