27. schůze, 121. hlasování, 7. března 2019, 11:14
Dodat. prot. k Úmluvě o lidských právech a biomedicíně
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 116 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 5 | 2 | 6 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 116 | 0 | 22 | 16 | 46 |