26. schůze, 190. hlasování, 12. února 2019, 18:55
Novela ústav. z. - Ústava ČR
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 336).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 32 | N Ne: 111 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
(žádost o opravu záznamu) - A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 8)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 13 | 3 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 1 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 15 | 0 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 11 | 0 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 32 | 111 | 12 | 10 | 35 |