26. schůze, 115. hlasování, 29. ledna 2019, 16:52
Novela z. o nemocenském pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 51 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 4 | 7 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 3 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 2 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 3 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 51 | 42 | 25 | 61 | 21 |