24. schůze, 174. hlasování, 19. prosince 2018, 17:24
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2019
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 195 | Je třeba: 98
A Ano: 29 | N Ne: 129 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 15Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 11)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 17Z Zdržel se: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 9)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 15 | 0 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 9 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 12 | 0 | 11 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 17 | 0 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 14 | 0 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 129 | 0 | 37 | 5 |