25. schůze, 2. hlasování, 13. prosince 2018, 09:46
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 82 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 7 | 2 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 3 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 2 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 82 | 38 | 19 | 6 | 55 |