20. schůze, 171. hlasování, 31. října 2018, 16:14
Žádost o vyslovení souhlasu PS k trestnímu stíhání poslance
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 47 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 8 | 0 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 2 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 0 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 47 | 80 | 9 | 41 | 23 |