19. schůze, 151. hlasování, 20. září 2018, 10:50
Návrh doporučení Rady o klíč. komp. pro celoživotní učení
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 32 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 57 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- M Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- M Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 3 | 0 | 11 | 6 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 3 | 2 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 3 | 3 | 11 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 3 | 4 | 5 | 8 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 1 | 5 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Celkem | 200 | 32 | 26 | 19 | 66 | 57 |