19. schůze, 139. hlasování, 19. září 2018, 19:49
Informace vlády o postoji ČR ke glob. paktu o migraci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 17 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 14 | 1 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 5 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 11 | 4 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 11 | 2 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 3 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 17 | 93 | 17 | 34 | 39 |